Діяльність закладу в умовах воєнного стану

Шановні батьки!

З 01.09.2023 року наш садочок продовжує роботу в режимі чергових груп.

Діяльність закладу в умовах воєнного стану керується нормативно-правовими документами та відповідно наказу. Порядок комплектування груп затверджений Рішенням виконкому Криворізької міської ради №332 від 22.03.2023 року. ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! Рішенням виконкому Криворізької міської ради №718 від 21.06.2023 року внесено зміни до Порядку комплектування чергових груп у комунальних закладах дошкільної освіти. Відповідно до змін, до резерву на зарахування до чергових груп вносяться діти віком від трьох років. ВАЖЛИВО: фактична наповнюваність груп дітьми не може перевищувати наявну кількість місць в найпростішому укритті.

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ:

АЛГОРИТМ
дій працівників  закладу 
за сигналом “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”

 1. Почувши сигнал «Повітряна тривога», вихователі групи повинні швидко порахувати дітей відповідно до списку, а помічники вихователів – зачинити всі вікна, вхідні двері усіх приміщень, перекрити воду, вимкнути світло.
 2. Швидко одягнути дітей.
 3. Якщо звучить сигнал «Повітряна тривога» під час денного сну, вихователі разом з помічниками мають розбудити, підійняти, одягнути дітей і пройти разом з черговими по ЗДО в укриття.
 4. Взяти із собою список дітей групи, «тривожний рюкзак», засоби захисту, маркер та пройти в укриття. Чергові по ЗДО мають допомагати дітям пройти в укриття.
 5. Працівники та діти групи повинні вийти до укриття найкоротшим шляхом, відповідно до плану евакуації.
 6. Працівники ЗДО не повинні залишати жодної дитини без нагляду; вихователі несуть персональну відповідальність за життя і безпеку дітей.
 7. Якщо звучить сигнал «Повітряна тривога» під час прогулянки, вихователі мають організовано вести дітей з майданчика в укриття. Помічники вихователів повинні взяти списки дітей групи, «тривожний рюкзак» та, разом із черговими по ЗДО, негайно підійти до вихователів групи і допомогти відвести дітей в укриття.
 8. Вихователі повинні заздалегідь продумати план роботи з дітьми в укритті та підготувати дитячі книжечки, іграшки, олівці, фломастери, розмальовки тощо, які занести в укриття.
 9. В укритті вихователі повинні проводити освітню роботу з дітьми з наданням їм психолого-педагогічної підтримки у надзвичайних ситуаціях.
 10. Після сигналу «Відбій повітряної тривоги» працівники, які перебували в укритті, мають допомогти відвести дітей до приміщення групи (чи на майданчик).

 Всі дії працівників, які знаходяться в укритті, повинні забезпечувати життєдіяльність вихованців та власну!!!

ПРАВИЛА

поведінки під час перебування в укритті

 1. Заходьте до укриття організовано, без паніки. 
 2. Слідуйте вказівкам відповідальних осіб.
 3. Діти не повинні переміщатися з одного приміщення в інше, а обов'язково залишатися у відведеному для групи місці під пильним наглядом вихователів, помічників вихователів та інших закріплених за групою дорослих.
 4. Періодично вихователі перевіряють кількість дітей відповідно до сьогоднішнього спискового складу та запитують про самопочуття кожну дитину.
 5. Під час перебування в укритті забороняється:

ходити по приміщенню без потреби;

без дозволу пересувати предмети;

заходити до службових приміщень;

намагатися самовільно вмикати чи вимикати агрегати спеціального обладнання;

галасувати;

розпалювати відкритий вогонь.

 1. Покидати укриття можна з дозволу відповідальної особи після отримання сигналу «Відбій повітряної тривоги!», або в разі аварійного стану, що створює загрозу життю і здоров’ю.
 2. У разі завалу укриття або його пошкодження, відповідальні особи, не чекаючи допомоги ззовні, мають організувати роботи щодо виходу із нього та за потреби залучити людей, які там перебувають.

У закладі функціонують 3 групи для дітей віком від 3 до 6 (7) років.

Режим роботи закладу: з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

Розклад освітнього процесу чергових груп  2023- 2024 навчальний  рік: 

pdf Звіт керівника за 2022-2023 н.р..pdf 658.9 kB