Майбутнім першокласникам

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 10 квітня до 31 травня 2023 року Криворізька гімназія № 130 розпочинає прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2023/2024 навчальний рік.

Ураховуючи, що обмежувальні заходи на період карантину унеможливлюють особисте подання Вами необхідних документів до школи, тому рекомендуємо скористатися дистанційним засобом подачі заяви для вступу Вашої дитини до 1 класу зручним для Вас способом.


І спосіб: Відправити на електронну адресу закладу [email protected] такі скановані копії документів: 
- заяву одного з батьків дитини  за зразком;
- свідоцтво про народження дитини;
- медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (за можливістю або після завершення карантину);
- документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка про місце реєстрації дитини або одного з її батьків або інший документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.  


ІІ спосіб: Зареєструватися в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»  за посиланням  https://school.isuo.org  та подати заяву і відповідні документи.
 Інформація про територію обслуговування КЗШ № 130, зразок заяви на зарахування до 1-го класу та Інструкція для батьків щодо електронної реєстрації в заклад освіти розміщені на офіційному сайті https://sch130.dnepredu.com/uk/site/pravila-zarakhuvannya-uch.html

Звертаємо увагу! За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає (згідно з вимогами законодавства) особа, яка їх подає. 

pdf Електронна реєстрацiя в ЗЗСО. Iнструкцiя для батькiв. 436.67 kB