Сторінка музичного керівника

Музика може викликати у дітей безліч різних почуттів, емоцій, думок. Завдяки своєму специфічному емоційному впливу музика володіє реальною можливістю створювати єдність естетичних, моральних та етичних уявлень і проявів. Утім, не будь-яка музика може стимулювати виховання почуттів та впливати на формування особистісних рис кожної дитини. Треба дуже серйозно підходити до вибору репертуару сучасної музики, особливо для дитячого віку.

Театр - це життя
Театр - це свято, театр - це розвиток, театр - це виховання, театр - це можливість дарувати радість іншим. А найголовніше, це диво ми в закладі створюємо самі. Створюємо і зростаємо, міцніємо і розвиваємось в процесі його творення.
Можливості театру по силі впливу на душі дітей - безмежні. Чарівним ключиком він відкриває дверцята духовного світу, світу емоцій, дає поштовх до творчості, окрилює думку.
Інсценізація народних казок з їх самобутніми, яскравими характерними персонажами, з добрим гумором, безмежною вірою в добро і справедливість, актуальна в усі часи. Казка дає змогу говорити простою і зрозумілою мовою найскладніші речі.
Злет дитячої фантазії під час спектаклю, музичне оформлення, міміка, жести, рухи і творчість - безкінечна.

Саме робота театральної студії "Веселка" в нашому дошкільному закладі пропонує малим акторам сміливі нестандартні рішення творчих завдань, проявити акторські здібності полинути в світ мистецтва. Бо театр, це не просто пізнавальне, розвивальне, естетичне задоволення - це потужний засіб духовного розвитку особистості.
Важко сказати, хто більше отримує, ті, що дивляться виставу, чи ті, що її показують...

Домісолька від музичних керівників

Чепурна Ірина Володимирівна

Музичний керівник
Педагогічний стаж - 47 років