Група №9 «Світлячок»

Ми маленьки "Світлячки"
Любим гратись залюбки,
Весело співаємо,
бігаєм, стрибаємо,
Творим, дбаєм, пізнаєм
Та розумними ростем.
І своє маленьке «Я»
Розвиваємо щодня.

Напрямок: Художньо- естетичний розвиток  засобами образотворчого мистецтва

В нашій групі 24 яскравих "світлячків", яким ми щодня даруємо: посмішку, теплоту та радість.

Наша група називається «Світлячок». А назвали ми її так тому, що ми асоціюємо наших дітей зі світлячками, вогниками, від яких йде світло посмішок, енергія, заряд і бадьорість.

Жив на світі веселий жучок
Звали друзі його Світлячок.
Звеселяв Світлячок всіх підряд,
А тепер звеселяє малят.
Щоб малятам гарненько жилося
Групу нашу "Світлячок" назвать довелося.
Всі тут чемні, гарненькі, веселі
Живемо в нашій світлій оселі

Кожного ранку найбільше скупчення найяскравіших «світлячків» спостерігається в старшій групі нашого дитячого садка. Це група "Світлячок". Чому ж так відбувається? Вони просто знають, що саме тут їх чекає черговий захоплюючий і повний подій дня. Ми вчимося правильній мові, навчаємося, граємося, творчо мислимо, розвиваємо фантазію, наповнюємо життя дітей цікавими іграми. Заняття в нашій групі дають змогу дітям навчитися сконцентровувати увагу, стимулювати розвиток пам’яті, знайомити дітей з різними поняттями, удосконалювати дрібну моторику рук, точні рухи пальців, достатньо розвинути окомір, діти отримують психологічну підготовку до школи. Поступово дитина стає більш посидючою і старанною, витриманою і цілеспрямованою, самокритичною і виявляє інтерес до навчання — саме такими якостями повинен володіти майбутній першокласник.
    Намагаємось зробити так, щоб дитина не тільки уміла слухати, а й чути, планувати свій день, розвивати образне і логічне мислення. Ми допомагаємо дитині знайти інтерес до занять, розвиваємо уяву, фантазію та творчі здібності,  поступово розвиваючи у дитині бажання вчитися і отримувати нові знання. Ми з повагою ставимося до кожної дитини її вподобань, адже в нашій групі панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу. Оточують малюків жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словами, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою.

pdf Шашковий гурток “Весела шашечка” 324.89 kB
pdf Вас вітає група Світлячок 1.26 MB

Терлецька Наталія Володимирівна

Помічник вихователя