Матеріальне забезпечення

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№116" «Пролісок» Криворізької міської ради
знаходиться за адресою: м.Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Лісового 17А.
Розрахований заклад на 240 дітей.

У 2023 -2024 навчальному році нараховується – 145 дітей; працює 8 груп, із них:

  • 1 група – раннього віку;
  • 2 групи – 4-го року життя;
  • 3 групи – 5–го року життя;
  • 2 групи – 6–го року життя;
  • 2 групи – інклюзивні - 4-го та 6-го року життя;

Групи закладу дошкільної освіти укомплектовані згідно вимог Положення про дошкільний навчальний заклад (від 14.08.2015), Статуту закладу, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (24.03.2016 року), базових освітніх програм. Чергові та інклюзивні групи комплектуються згідно нормативно-законодавчого регулювання освіти в дошкільному закладі. (Наказ по закладу №20 /о/д від 30.08.2023 р.)

Групові приміщення мають окремі розміщення, складаються з групових кімнат, спалень, санвузлів, роздягалень. Ігрові кімнати облаштовані відповідно до віку дітей, розподілені на осередки діяльності. Обладнання та ігровий матеріал відповідає сучасним  санітарно-гігієнічним вимогам.  Заклад має сучасно облаштовану музичну залу та спортивну залу, кабінет практичного психолога.

Кожна група має свій ігровий майданчик, наповнений як стандартним так і нестандартним обладнанням. На території закладу є автомайданчик для формування у дітей знань правил дорожнього руху, спортивний майданчик .

Гордістю території закладу є облаштована "Галявина любові і добра" , яка змінюється з порами року, облагороджується сучасними дизайнерськими матеріалами, та метеорологічна екологічна станція.